המלצות מתלמידים

רעות, מנהלת משאבי אנוש, בוגרת קורס 'הופעה כובשת'

"רציתי לשוב ולהודות לבתיה ולישי על ערב מוצלח,  ערב שבו הבלתי יאומן קרה,  חבורת אנשים ללא ניסיון ומלאי פחד עלתה לבמה ופשוט "שיחקה אותה "…

ובנימה אישית,  אני לא האמנתי שבסופו של תהליך אעלה לבמה ואצליח להתגבר על פחד הקהל שקיים בתוכי כבר הרבה שנים.בשיעור ניסיון,  צחקתי כשהעלתם את הענין בפעם הראשונה.אבל מסתבר שהכל אפשרי ו"חיית הבמה" פרצה גם ממני .נוסף על כך ביום יום אני מרגישה את השינוי,  יותר קל לי להשתחרר,  לאלתר דברים כשנתקעת וגם פשוט להנות,  גם מהדברים הקטנים.אז תודה לכולם,  לצוות,  לחברים."

שיפי לוי – מנחת סדנאות ומאמנת
"בכל שעור יצאתי עם אנרגיות מטורפות , זו הייתה חוויה מאוד ייחודית , עברתי בחיי כמה וכמה סדנאות "מודעות" וזו אחרת ,היא מחברת ונותנת כלים מעשיים שאפשר ליישם באופן מיידי."

רחל נגר – מאמנת למערכות יחסים ומנחת יוגה צחוק 
"הגעתי לסטייג' כי רציתי לשפר את הבטחון בהנחייה שלי, כבר במהלך הקורס ראיתי שינוי אדיר ביכולת שלי להתבטא ולהעביר את מה שהתכוונתי , קיבלתי פידבקים מצויינים בתחום המקצועי וגם בתחום האישי."

מזל זערור – מנהלת בחברת ביטוח
"סבלתי מפחד קהל וקושי לבטא את עצמי, הגעתי לקורס אחרי שראיתי שזה עשה פלאים לבת שלי שהשתתפה בקורס הנוער של סטייג' … מצאתי את עצמי נפתחת לחויה מרתקת, כל שיעור משחרר ומנתק ממרוץ החיים…
קיבלתי המון בטחון ואני ממליצה בחום לכ"א שרוצה לפרגן לעצמו לעבור את התהליך הזה."

אלינור דניאל – סטודנטית לפסיכולוגיה
"הגעתי לקורס כי כמו להרבה אנשים גם לי יש פחד קהל וחסר בטחון שבא לידי ביטוי בעיקר בפרזנטציות במסגרת הלימודים.
עברתי בקורס תהליך מדהים של שחרור, חיבור לילד הפנימי, הומור ואמונה שאני יכולה לעשות את זה …גם אם בתחילת הקורס לא האמנתי שאפשר לעלות על הבמה.
הבטחון שלי עלה,  אני חווה יותר שמחה, תחושת מסוגלות והרגשה שהמון דברים חיוביים יוצאים ממני."

יוסי  גולדנברג – איש הייטק 
"קיבלתי כלים להתבטא איך שתמיד רציתי, התחלתי להבין איך התנועה, הקול וההופעה משפיעה על מי שאני ועל איך שאני מרגיש. למדתי לבטוח בגוף שלי, לזרום … התהליך שעברתי הוא מעבר למה שיכלתי אפילו לדמיין.
החוויה , הכיף המורים הנהדרים, זו חוויה שכ"א חייב להרגיש."

נורית  ליכטמן – ארכיטקטית 
"בתיה, רציתי להודות לך על קורס מרתק וכייפי ! סופר נהנתי למרות שדי חששתי והייתי סקפטית אם הדבר הזה בשבילי… כל הכבוד לך "שהרמת מפעל" מדהים שכזה ! אספת סביבך אנשי מקצוע מהשורה הראשונה -ישי, רונן, אמיתי ושרון כולם כאחד וכל אחד מהם -מקסימים, אכפתיים, מרתקים, מצחיקים, כייפים, נעימים וסבלניים ! היחס האישי נגע לליבי והאנרגיות הטובות דבקו בכולנו מיידית.. אהבתי את הקבוצה וצר לי שזה נגמר.. במישור האישי הרגשתי שרכשתי כלים להתמודדויות בחיים בקשת שלמה של תחומים- וזו הרגשה מאד מחזקת וכייפית, ו"כבונוס" קבלתי את ההנאה הגדולה מהמפגשים.. ממש חיכיתי לזה.."

רוני ווינר – מנהלת מרפאה 
"אחרי הקורס בסטייג' אני יכולה היום לשוחח עם נשיא מדינת ישראל פרס…..ולא לגמגם או להתבלל ! אחרי ההופעה אתמול בערב אני מאמינה שאוכל לעמוד בכל מקום ולומר את מה שכתוב או כל מה… שצריך מבלי לאבד עשתונות ….. תודה על כל מילה משכילה או מילה חמה אני מרכינה ראש בפני ישי אמיתי ורונן על החוויה המדהימה . כבר באמצע הקורס "לקחתי" לעבודה דברים שלימדתם אותנו וזו הצלחה לא נורמלית. כל הכבוד לי שהחלטתי להעניק לעצמי מתנה את הקורס הזה. יישר כח והמשך עשיה נפלאה !"

ליבי – מנהלת מרפאה 
"תודה בתיה, זו היתה חוויה מדהימה מלאה באנרגיות, נהניתי מכל רגע ! תודה לישי, רונן ואמיתי הנהדרים ולחבריי לכיתה המדהימים. השילוב של כל זה עזר לי לסדוק את השריון שבניתי ולתת ביטוי לכל מה שהיה טמון ורצה לצאת…. והדובדבן שבקצפת- לא האמנתי שאוכל להתגבר על פחד קהל ועשיתי זאת כמו גדולה ! תודה רבה "

יניב – מנהל כספים 
"הגעתי לקורס באופן ספונטאני בלי הרבה ציפיות . מהמפגש הראשון התחברתי מאד לקורס ויצאתי תמיד עם טעם של עוד ותובנות חדשות וכל זאת תודות לצוות מדריכים ברמה גבוהה שמעבירים את המפגש בצורה מאד מעניינת ותמיד מוכנים לענות על שאלות ולהשתתף בחוויות שעוברות .הקורס נתן לי "ארגז כלים – מזוודה של קוסמים " לראות את החיים מזווית אחרת – ולגלות כישורים שקיימים אצלי , אבל לא מנוצלים ."

הדי אלדר – מאמן אישי ועסקי 
"רכשתי כלים לחיים, אני משער שלחלקם אינני מודע כלל, אני נושא בתרמילי אוסף של יכולות שבחלקם אני כבר משתמש והשאר יגיע זמנם…
הסדנה אפשרה לי להתחבר ליכולות שלי. שלכאורה לא היו לי, בעצם נתגלו במהלך הסדנה . אין לי מילים לברך על המתנה וההזדמנות הזו."

דורית גונן – יועצת ארגונית ומאמנת 
"רציתי ללמוד לשפר את כישורי התקשורת שלי ולהתמודד עם פחד קהל.. הקורס עזר לי מאוד ליכולת התמודדות וביטוי ..למדתי להשתמש בגוף כדי להביע את עצמי, בלי הגבלה. לשפת גוף, יש כוח "

עמית דינר – עו"ד 
"הקורס היווה עבורי הפתעה וחוויה הרבה מעל ומעבר לכל מה שציפיתי. זה נתן לי יותר ביטחון לעמוד בבית משפט ולהופיע בפני ה'קהל'. הפכתי להיות קשוב יותר לסביבה, למדתי לאלתר ולתת תפוקה גבוהה יותר לביטוי שלי בין אם במילים ובין אם בשפת גוף. גיליתי דברים וצדדים בעצמי שהכרתי מעט או בכלל לא. "

סימה שליין  – מהנדסת 
"עברה כמעט שנה מאז הקורס  ופתאום כשאני צריכה לעמוד על הבמה – זה פשוט אחרת. המסרים שאני מעבירה נקלטים הרבה יותר טוב, אנשים לא מפהקים ואני אפילו נהנית מהסיטואציה. אני רוצה לומר תודה על הזרעים שזרעתם. היום אני קוצרת את הפירות."

חלי  – עצמאית
"אני כותבת את השורות האלו ולא מאמינה שזו אני ושזה מה שקרה לי! ניסיתי כל מיני דרכים ותמיד הרגשתי שזה "ליד".. כשהגעתי לסטייג' הייתי ממש סקפטית, אמרתי לעצמי שזה הניסיון האחרון לפני שאני משלימה עם זה שאין פיתרון לבעיה שלי.

בכלום זמן למדתי איך להביא את עצמי, איך להרגיש נוח להיות אני, איך להנות מהרגע ואיך לייצר עניין גם אצל הצד השני, למדתי איך להסתכל בעיניים ולהרגיש נוח עם זה.. גיליתי את עצמי והבנתי שיש לי הרבה יותר אפשרויות, אני מודעת הרבה יותר לשפת הגוף שלי ושולטת בה כמו שאני רוצה. סוף סוף מה שעצר אותי- לא עוצר אותי יותר, זו תחושה מדהימה!"